Change4good

Skontaktuj się z nami!

Biuro Change4Good

Aleja Rzeczypospolitej 2/U-2
02-972 Warszawa
(klatka III, obok Żabki, domofon 202)


  Polityka prywatności

  Zespół Change4Good

  Maja Surowicz Biłyj
  Maja Surowicz-Biłyj
  Prezeska Zarządu spółki Change4Good not-for-profit
  Prezeska Fundacji Onkologicznej Rakiety, ekspertka w dziedzinie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz zarządzania organizacjami pozarządowymi i fundraisingu, ma bogate doświadczenie we współpracy z partnerami ze wszystkich sektorów: pozarządowego, biznesu i rządowego. Realizowała szereg projektów społecznych z ponad 70 partnerami biznesowymi.
  Anna Żuchniewicz
  Komunikacja & marketing
  +48 884 821 952

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalistka zdrowia publicznego i żywienia. Wieloletnia aktywistka zaangażowana w działalność prozwierzęcą z doświadczeniem w prowadzeniu kampanii. Autorka licznych artykułów o tematyce zdrowotnej. Pracuje w Fundacji Onkologicznej Rakiety, gdzie odpowiada za komunikację oraz rozwój obszaru profilaktyki ze szczególnym uwzględnieniem roli diety w zapobieganiu nowotworom. W ramach tych działań tworzy treści edukacyjne, prowadzi prelekcje, webinary oraz warsztaty. W projekcie odpowiadać będzie również za komunikację, w tym budowanie zasięgów programu w mediach tradycyjnych i online.
  Mateusz Karczewski
  Dyrektor ds. Współpracy z Biznesem i Eventów
  +48 575 969 111

  Change4Good not-for-profit oraz Fundacji Onkologicznej Rakiety. Zorganizował lub współorganizował blisko 900 realizacji, takich jak konferencje, wyjazdy integracyjne, imprezy plenerowe, zajęcia warsztatowe. Odpowiedzialny za kreację i realizacje wydarzeń oraz nawiązywanie i rozwijanie wspólpracy biznesowej.
  Weronika Błaszczyk Pyć
  Weronika Błaszczyk-Pyć
  Manager ds. Współpracy z Biznesem i Eventów, Pełnomocniczka Zarządu Spółki
  +48 881 396 864

  Mówią o niej kreatywny, energetyczny wulkan dobrej energii z wielkim talentem organizacyjnym. Pracę w NGO zaczynała od wolontariatu, obejmując kolejne przydzielone jej stanowiska pod czujnym okiem Prezeski Mai Surowicz-Biłyj. Cechuje ją odwaga, lojalność, komunikatywność i samodzielność. Nie ma dla niej zadań niemożliwych, każde traktuje jak wyzwanie, z którym sobie ostatecznie świetnie radzi. Charakteryzuje ją świetna organizacją pracy, własna i zespołu, z którym pracuje. Ukończyła Resocjalizację i Kryminologię, chęć zmiany otaczającego jej świata na lepszy, towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Od 10 lat związana z pracą w organizacjach pozarządowych. Posiada olbrzymie doświadczenie we współpracy z partnerami z sektora biznesu. Realizowała i koordynowała szereg projektów i grantów, współorganizatorka realizacji, eventów, zajęć warsztatowych oraz warsztatów profilaktycznych w Change4good oraz Fundacji Onkologicznej Rakiety.
  Brygida Spišjak
  Manager ds. Współpracy z Biznesem i Eventów
  +48 576 524 444

  Dzięki wieloletniemu prowadzeniu firmy zdobyła umiejętność współpracy z różnorodnymi podmiotami zarówna z sektora publicznego, jak i prywatnego. Współpracowała m.in. z firmą z branży medycznej, oferującą sprzęt dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, dzięki czemu mogła lepiej poznać ich potrzeby i dowiedzieć się, jakie problemy najczęściej napotykają w życiu codziennym a tym samym jakiego rodzaju wsparcia najbardziej potrzebują. Prywatnie miłośniczka… ludzi 🙂 Uwielbia wymieniać się poglądami i budować relacje, które często przekładają się na długoletnie znajomości. Otwarta na nowe możliwości, z łatwością nawiązuje nowe znajomości, jest ciekawa innych - lubi się od nich uczyć, poznawać ich zwyczaje i zdobywać nowe doświadczenia. Lubi nowe wyzwania, angażuje się całym sercem w prowadzone przez siebie projekty i potrafi też do nich zaangażować innych. Zaraża uśmiechem i śmiechem 🙂 Prawdziwy wulkan energii, nie można się przy niej nudzić!
  Agnieszka Kiełbus
  Koordynatorka Programu Społecznego Nikifory
  +48 577 858 333

  Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Instytutu Psychoprofilaktyki i Psychoterapii Stowarzyszenia Natanaelum KUL. Od kilku lat pracująca w Warsztatach Terapii Zajęciowej jako psycholog, specjalista ds. rewalidacji i specjalista ds. aktywizacji społecznej i zawodowej. Autorka artykułu dotyczącego aktywności twórczej osób z niepełnosprawnością intelektualną na przykładnie Festiwalu Filmowego Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Zaangażowana także w dodatkowe projekty do prowadzenia konsultacji indywidualnych i zajęć grupowych, poradnictwa psychologicznego i psychoedukacji, wolontariuszka w telefonie wsparcia The Presja oraz pracownik infolinii Centrum Kryzysowego PARS. Na co dzień uwielbia tematy związane z psychologią, psy, lekkie powieści, góry, śpiew i muzykę.