Change4good

Czym są nasze eventy?

Poznaj propozycje fantastycznych doświadczeń i przygód naukowych dla dzieci! Zapewnij im niezapomniane emocje podczas dowolnego wydarzenia!

  • Nauka poprzez zaciekawienie, wspieranie kreatywności i samodzielnego myślenia!
  • Rozbudzanie pasji, kreatywności i wspieranie własnych pomysłów! Rozwój to nieograniczony potencjał!
  • To dużo radości, satysfakcji i rozładowania energii w produktywny sposób!

Rodzaje Eventów

WARSZTATY I POKAZY NAUKOWE

Warsztaty naukowe Funiversity to widowiskowe zajęcia, które pozwolą dziecku zamienić się w prawdziwego naukowca i zgłębiać najciekawsze zagadnienia nauk ścisłych jednocześnie świetnie się bawiąc. Dla dzieci to niezapomniana okazja do odkrywania tajemnic otaczającego świata, dla dorosłych zaś szansa, aby znowu poczuć się jak dzieci. W naszej ofercie znajdują się zarówno opcje pojedynczych zajęć, jak i kompleksowa organizacja wydarzeń tematycznych.

WARSZTATY EKOLOGICZNE

Świadomość wagi dbania o naszą planetę i działań ekologicznych warto kształtować już w młodym wieku. Dlatego chętnie organizujemy warsztaty, uwzględniające wiedzę o ochronie przyrody, ekologicznym stylu życia oraz zero waste. Podczas naszych warsztatów poznamy zagadnienia związane z energiami odnawialnymi i zagrożeniami ekologicznymi, zbudujemy w pełni funkcjonalne modele baterii słonecznych czy filtrów wody, wykorzystamy surowce z recyclingu to stworzenia zabawek naukowych.

EKSPERYMENTUJ Z MARKĄ

Jak zachowa się napój gazowany po wysłaniu w kosmos?? Czy można rozpalić ognisko przy użyciu chipsów? Na te i inne pytania odpowiemy na naszych dedykowanych stoiskach! Przedstawimy niecodzienne zastosowania Państwa produktów, poddając je widowiskowym eksperymentom, które na pewno wzbudzą zainteresowanie potencjalnych klientów.

STOISKA PROMOCYJNE

W kompleksowy sposób organizujemy atrakcje naukowe na stoiskach podczas Festynów Naukowych, Targów czy Dni Kariery. Bogata i różnorodna oferta dla wszystkich branż, dopasowana indywidualnie do profilu działalności przedsiębiorstwa. Energetyka, lotnictwo, transport i wiele innych – nasze eksperymenty z pewnością przykują uwagę zaproszonych gości!

WARSZTATY ONLINE

Nauka i zabawa bez wychodzenia z domu! Przygotowujemy dedykowane warsztaty w formie filmików, dopasowane do charakteru wydarzenia czy projektu oraz do wieku odbiorców. Lekcja w formie warsztatów online, a może film promujący produkt? Nasze realizacje online spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.

FIZYKA i CHEMIA
nie muszą być nudne!

Oferujemy różnorodne tematy warsztatów – w ofercie aż 20 tematów! Warsztaty naukowe dostosowywane są dla dzieci w grupach wiekowych od 3 do 12 roku życia.

  • 3, 2, 1… (Re)-Akcja! –Podobno „światem rządzi chemia”. Czym jest ta niezwykła nauka i co kryje się pod tajemniczym określeniem „reakcje chemiczne”? Dzieci poznają odpowiedź dzięki przeprowadzeniu kilku efektownych eksperymentów.
  • Ach to powietrze! – Wykonując eksperymenty, dzieci dowiedzą się, że oprócz udziału w niezwykle ważnym procesie – oddychaniu, powietrze ma kilka innych zadziwiających i unikalnych właściwości.
  • Chemia w kuchni – To właśnie w kuchni zachodzi ogromna ilość reakcji chemicznych. Poznamy podstawowe składniki odżywcze zawarte w niektórych produktach oraz ich ciekawe właściwości chemiczne.

VR The Champions

Zostańcie mistrzami wirtualnej rzeczywistości
…czyli rzeczywiste doznania w wirtualnej rzeczywistości! Dziś najodleglejsze i najtrudniej dostępne miejsca na Ziemi są na wyciągniecie ręki! Dzięki naszych filmom przyrodniczym i grom edukacyjnym uczestnicy będą mieli możliwość nurkowania z delfinami czy odbycia lotu śmigłowcem wśród górskich szczytów! Masz własny pomysł na wykorzystanie VR na Twoim evencie? Skontaktuj się z Nami!

Zapraszam
do kontaktu!

Mateusz Karczewski
Dyrektor ds. Współpracy z Biznesem i Eventów

575 969 111

m.karczewski@change4good.pl